Pobjeda na terenu i na tribinama: primjerno navijanje obilježilo polufinale na Trsatu

Nisu samo igrači i stručni stožer Rijeke u prvoj utakmici polufinala doigravanja s Novim Vremenom na Trsatu odradili posao za čistu peticu! Jednaku ocjenu i pohvale za vrlo korektno navijanje i ponašanje zaslužuju i navijači Bijelih, koji su još jednom u velikom broju podržali osvajača Hrvatskog kupa u nastojanju da osvoji titulu prvaka.

FOTO: Torpedo Media

Grla i dlanovi nisu se štedjeli niti sekunde uzbudljivog dvoboja u riječkom sportskom hramu, no nije zabilježen niti najmanji incident ili neprimjereno skandiranje, čime će sredstva ostavljena za eventualne kazne u slučaju neprimjerenog ponašanja gledatelja automatski biti preusmjerena za troškove natjecanja Parasportskog boccia kluba Rijeka.

Tako će, zahvaljujući Upravi Rijeke te korektnosti njezinih navijača, nakon Dječjeg doma Lovran i Udruge za sindrom Down – Rijeka 21, odnosno malenih Roka i Vala, i riječki paraboćari osjetiti humanu notu „grada koji teče”. Bravo navijači, bravo Rijeka!